درباره ما

 

شرکت تراشه سوگند رایانه غرب (سوگند رایانه) از بدو تاسیس فعالیت های خود را در زمینه سخت افزار و نرم افزار و پشتیبانی از انواع شبکه های مختلف شروع کرده است . این شرکت از سال ۱۳۸۹ طرف قرارداد سازمان نظام پزشکی ارومیه و شورای هماهنگی استان آذربایجان غربی می باشد و از آن سال تا به امروز در کل استان آذربایجان غربی به پزشکان محترم در قالب نرم افزاری و سخت افزاری و خدماتی شروع به خدمت رسانی کرده است .

همچنین شرکت تراشه سوگند رایانه غرب در حال حاضر با بهره مندی بیش از  ۳۰ نفر نیروی تحصیل کرده و متخصص در تمامی زمینه های تولید و فروش سخت افزاری و نرم افزاری اقدام به ارائه خدمات فروش ، نصب ، آموزش و راه اندازی و پشتیبانی نرم افزار ها و سخت افزار های خود می نماید.

نرم افزار سینوهه که بر گرفته از نام پزشک مخصوص فرعون می باشد و در حال حاضر در بیش از هزار و پانصد مطب در کل کشور نصب و به ویژه در آذربایجان غربی در سطح کل استان در حال استفاده میباشد . در طی ده سال گذشته ارائه بیش از ۶۰ عنوان نرم افزار و هزار ساعت خدمات پشتیبانی بوده و میباشد. شرکت تراشه سوگند رایانه غرب همچنین در زمینه تولید انواع سخت افزار نیز فعال میباشد که در حال حاضر کارگاه تولید انواع دستگاه های کنترلی ولتاژ و پاور و UPS این شرکت با مجوز بهره برداری از وزارت صنایع و معادن در حال تولید میباشد.

مجوز ها و رتبه بندی :

شرکت سوگند رایانه در راستای معتبر سازی و بالا بردن کیفیت در زمینه سخت افزار و نرم افزار اقدام به دریافت مجوز از سازمان ها و بخش های مربوطه برای محصولات و تولیدات خود کرده است که در زیر به پاره ای از آنها اشاره شده است :

از سازمان های شورای عالی انفورماتیک ، نظام صنفی ، وزارت بهداشت و درمان ، دانشگاه علوم پزشکی ، سازمان خدمات درمانی ، وزارت صنایع و معادن و بازرگانی ، پروانه تاسیس و پروانه بهره برداری ، وزارت امور اقتصادی و دارایی ، اتحادیه های اصناف شامل (اتحادیه اغذیه فروشان ، مصنوعات چوبی ، لوازم خانگی ، مصالح ساختمانی ، داروخانه دامپزشکان ، ماشین های اداری ، لوازم یدکی و قطعات ماشین ، خدمات کامپیوتری ، مشاورین املاک)

طراحی و تولید نرم افزار های پزشکی تحت عنوان <<سینوهه>>

 • نرم افزار مکانیزاسیون مطب 
 • SIS
 • نرم افزار مکانیزاسیون بیمارستان
 • HIS
 • نرم افزار مکانیزاسیون درمانگاه
 • CIS
 • نرم افزار مکانیزاسیون آزمایشگاه
 • LIS
 • نرم افزار مکانیزاسیون رادیولوژی
 • RIS
 • نرم افزار مکانیزاسیون فیزیوتراپی
 • FIS
 • نرم افزار مکانیزاسیون داروخانه
 • PIS
 • نرم افزار گزارش نوار عصب و عضله
 • EMG.Rep

سایر نرم افزار های تولیدی  شرکت تراشه سوگند رایانه غرب :

سیستم مؤسسه های قرض الحسنه

سیستم حقوق و دستمزد و پرسنلی

سیستم امور طرح های شرکت گاز

سیستم حسابداری

تولید و خدمات سخت افزاری :

همانطور که قبلا در قسمت معرفی شرکت اشاره شد این شرکت در زمینه تولید انواع سخت افزار نیز فعال میباشد که به عنوان نمایندگی شرکت سازگار ارقام ، متم اِف ، asus ، آریان الکترونیک در ارومیه و سطح استان آذربایجان غربی شناخته شده است و در حال حاضر کارگاه تولید انواع دستگاه های کنترل ولتاژ این شرکت با مجوز بهره برداری از وزارت صنایع و معادن با کادر آموزش دیده مجرب در حال تولید و بهره برداری می باشد و همچنین با داشتن مجوز تولید پاور و UPS کارگاه تولید این سخت افزار ها به مرحله اجرا می رود.

شرکت سوگند رایانه غرب با دارا بودن پرسنل تحصیل کرده و آزموده و با دارا بودن سابقه فروش بیش از پنج هزار دستگاه انواع pc ، لب تاپ و فروش ، تجهیز و تعمیر و نگهداری انواع لوازم الکترونیکی ، سیستم های حفاظتی ساختمان و سایر سخت افزار های مورد استفاده در سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی و شخصی برای مصارف خانگی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان محترم می باشد.

لطفا قبل از خرید و تعمیر هرگونه سخت افزاری نسبت به  مشاوره رایگان با مهندسین این شرکت اقدام و سپس تصمیم گیری نهایی را انجام دهید. پرسنل این شرکت در حال حاضر پشتیبانی از چندین اداره و بیمارستان و نهاد های دولتی و خصوصی را در سطح استان و کشور به عهده دارند که در قسمت های بعد به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

سایر فعالیت های شرکت

شرکت سوگند رایانه با توجه به داشتن کادر مجرب و متخصص با توجه به نیاز مشتریان ود در زمینه های طراحی وب سایت ، شبکه و اینترنت برای طراحی و مشاوره و نصب تجهیزات و پشتیبانی فعالیت های قابل ملاحظه ای را دارد.

خدمات و پشتیبانی پس از فروش (شما را تنها نمی گذاریم...)

شرکت تراشه سوگند رایانه غرب در همه زمینه های فعالیت خود اعم از سخت افزار و نرم افزار مهمترین تمرکز و انرژی خود را جهت ارائه بی نقص ترین پشتیبانی به مشتریان در اولویت کاری خود قرار داده است. به پاس این تفکر و عملکرد کارشناسان این شرکت اغلب مشتریانی که با این شرکت همکاری دارند بعد از گذشت چندین سال همکاری خود را با این شرکت نه تنها قطع نکرده اند بلکه با افتخار به عرض میرسانیم که مبلغ این شرکت بدون صرف هزینه مشتریان این شرکت در سطح استان می باشند.

مشتریان

به تعدادی از سازمان ها و نهاد های دولتی و خصوصی که از ابتدای تاسیس شرکت سوگند رایانه از این شرکت خدمات فروش و پشتیبانی و همکاری دریافت میکنند در زیر اشاره شده است :

تعدادی از بییمارستان ها و مراکز درمانی سطح استان شامل (بیمارستان امام رضا ارومیه ، مطهری ارومیه ، امام خمینی نقده ، درمانگاه فارابی ارومیه ، بیمارستان ۵۲۳ ارتش ارومیه ، نبی اکرم اشنویه ، امام خمینی ارومیه ، خاتم الانبیا سلماس ،عباسی میاندواب ، فاطمه الزهرای میاندواب ، بهداری تیپ ۳ مهاباد ، فاطمه الزهرای نقده ، قمر بنی هاشم خوی ، شهید مدنی خوی ، تیپ ۲۶۴ سلماس ، شهید راثی شاهین دژ ، درمانگاه آتا ارومیه ، درمانگاه علیاری و صدرا ارومیه ، درمانگاه آتیه ارومیه ، درمانگاه بوعلی سپاه ماکو ، درمانگاه شفامهر ، درمانگاه فارابی خوی و …)

بیش از ۴۵۰ پزشک و دندان پزشک عمومی ، متخصص ، فوق متخصص و فیزیوتراپیست در سطح استان آذربایجان غربی

اعضای اتحادیه های اصناف شامل (اتحادیه های اغذیه فروشان ، لوازم خانگی ، لوازم یدکی و قطعات ماشین ، ماشین های اداری ، خدمات کامپیوتری ، ابزار و مصالح ساختمانی ، مصنوعات چوبی ، بار فروشان ، زرگران و جواهر فروشان ،مشاورین املاک ، فرش فروشان ، داروخانه دامپزشکی ، تزئیناتی ساختمان ، خواروبار فروشان ، لوازم آرایشی بهداشتی)

کارخانه سیمان ارومیه ، اداره کل پست و تلگراف استان آذربایجان غربی ، شرکت اروم نارون ارومیه ، استانداری آذربایجان غربی ( اداره اتباع خارجه) ، صندوق قرض الحسنه انصار الحسین خوی ، قرض الحسنه پیک رحمت ارومیه ، دادگستری ارومیه ، مرکز مشاوره مهرآوران ارومیه ، قرض الحسنه امام حسین ارومیه ، قرارگاه فرماندهی شمال غرب کشور ، سازمان تامین اجتماعی ، شرکت گاز استان آذربایجان غربی ، شرکت برق ، شرکت پست ارومیه ،تعاونی و اعتبار کارخانه سیمان ارومیه ، سازمان نظام پرستاری ارومیه ، شرکت آب شهرستان مهاباد و … .