افزایش کارمزد خدمات بانکی

بانک مرکزی

بانک مرکزی : کارمزد خدمات بانکی افزایش می یابد

اطلاعیه افزایش نرخ کارمزد خدمات بانکی توسط بانک مرکزی اعلام گردید.افزایش کارمزد بانکی شامل استعلام موجودی، تراکنش های انتقال وجه، دریافت مانده و گردش حساب می شود.طبق این اطلاعیه، نرخ‌های جدید از اول آذر ماه اعمال خواهند شد.

طبق روند صعودی و  روزافزون خرید اینترنتی و خدمات غیرحضوری، انتقال وجه کارت به کارت یکی از پرکاربردترین خدمات بانکی قلمداد می‌شود که هزینه‌ی فعلی آن برای هر تراکنشِ کمتر از یک میلیون تومان، ۵۰۰ تومان است. از اول آذر ماه هزینه‌ی انتقال وجه کارت به کارت به ۶۰۰ تومان افزایش خواهد یافت و به ازای هر یک میلیون تومان افزایش وجه منتقل شده، ۲۴۰ تومان به این مبلغ اضافه میگردد.

بانک

 دریافت مانده حساب از طریق دستگا‌ه‌های POS و دستگاه‌های خودپرداز از دیگر خدمات مرسوم بانکی می باشد . در حال حاضر هزینه‌ی اعلام مانده حساب از طریق خودپرداز ۱۰۰ تومان است که از اول آذرماه به ۱۲۰ تومان افزایش خواهد یافت. علاوه براین اگر مشتری تنها متقاضی دریافت ۱۰ گردش آخر حساب خود باشد باید ۱۵۰ تومان پرداخت کند، اما هزینه‌ی دریافت اعلام مانده کارت همراه با صورت حساب ۱۰ گردش آخر ۲۴۰ تومان تعیین گردیده است.

صدور کارت‌های مغناطیسی و دریافت قبوض هم از این افزایش قیمت بی‌بهره نمانده‌اند. صدور هریک از کارت‌های مغناطیسی و دریافت حضوری و غیرحضوری قبوض به ترتیب ۶۰۰۰، ۲۴۰۰ و ۱۲۰ تومان کارمزد خواهند داشت.

از آذر ماه  نیز کارمزد ارائه‌ی صورتحساب سال جاری به ازای هر صفحه از ۵۰۰ تومان به ۶۰۰ تومان و هزینه‌ی صدور صورت‌حساب برای سال‌های گذشته به ازای هر صفحه از ۶۰۰ تومان به ۷۲۰ تومان افزایش خواهد یافت.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *