لپ تاپMate Book 13 AMD Edition معرفی شد

هواوی

پردازنده مرکزی

در این لپ تاپ که برای انجام امور روزانه مثل محل کار و کاربرد های خانگی و محصلان در نظر گرفته شده است. ویژگی فوق سبک و همه کاره این محصول توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است.

خصوصیات نمایشگر

 محصول فوق برای افراد جوان طراحی شده است و ۱۳ اینچی می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول : قابلیت حمل ساده ،نمایشگر FullView می باشد و همچنین ویژگی اختصاصی هواوی  Multi _Screen collabortion  در روند کیفیت ساختی بالا زمینه ساز مشاهده صحفه نمایش دستگاه های دیگر هواوی همچون گوشی هوشمند و کار با آن شده است.

ویژگی بعدی این محصول تخصیص ۸۸ درصد فضای بخش جلویی لپ تاپ به دلیل تعبیه نمایشگر با وضوح تصویر ۲K و فناوری FullView می باشد

سخت افزار ها

برروی محصول مورد معرف از پردازنده مرکزی  Ryzen 5 3500 U و گرافیک Radeon Vega 8  نصب شده است.همچنین فن های خنک کننده که با شبه سازی از بال کوسه طراحی یافته اند منجر به خنک کنندگی کم صدا و توانایی انتقال حرارت زیاد شده است.

مدیر بخش کامپیوتر های شخصی و تبلت هواوی “ونگ یین فنگ” گفته است : در زندگی روزمره کاربران استفاده از لـپ تـاپ ، لـپ تـاپ ها نقش مهم و مستقیمی در روند ” زندگــی یکپارچه شده با هــوش مصــنوعی” را عهــده دار هستند.در آینده دستگاه های هوشمند فارغ از شکل ساختاری به یکدیگر متصل خواهند بود و به صورت یکپارچه در جهت خدمت به منافع مشتری ها با همدیگر همکاری دارند . با بکار گیری ویژگی Multi _ Screen Collaboration که در لپ تاپ Mate book 13 AMD Edition  جدید هم وجود دارد. وی افزود : در راستای این هدف و ارائه تجربه فردا درامروز به مشتریان خود هستیم.

سرعت

در راستای این مورد هواوی بهینه سازی هایی در BIOS_ Firmware لپ تاپ  Mate Book 13 AMD Edition  نیز انجام داده است.

امنیت

دکمه پاور این محصول مجهز به حسگر اثر انگشت یکپارچه در جهت احراز هویت کاربر است. در نتیجه کاربران تنها با فشردن یک دکمه می توانند وارد محیط ویندوز شده و لپ تاپ را با امنیت بالایی بوت کنند.

آخرین ویژگی این محصول دارا بودن شارژر جیبی ۶۵ واتی از نوع USB_C است که همراه با لپ تاپ ارائه می گردد و جهت تسهیل استفاده کاربران در سفر در نظر گرفته شده است.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *