ممنوعیت تبلیغات بدافزار توسط گوگل

google

گوگل : تبلیغات جاسوس افزار و بدافزار ممنوع می شود

به گزارش رویترز ، و طبق پستی که آلفابت (دشرکت مادر گوگل) در وب سایت خود منتشر کرد:

در ۱۱ آگوست (۲۱ مرداد سال جاری) قوانین مربوط به تبلیغات جاسوس افزار و بد افزار های مخصوص ردیابی پیامک، تماس یا تاریخچه جستجوی افراد تغییر خواهد داد.

بر اساس این قوانین تبلیغ کنددگان نمی توانند محصولاتی را رواج دهند که هدف آنها ردیابی فعالیت های کاربران دیگر بدون اجازه آنهاست.همچنین گوگل از کاربران خواسته است تا قانون ذکر شده را بررسی کنند و همچنین هشدار می دهد که ماهیت هایی که قوانین آپدیت شده را نادید بگیرند،تعلیق خواهند یافت.

این قوانین در تاریخ اعلامی یعنی ۱۱ آگوست ۲۰۲۰ در سراسر جهان اجرایی می شود.

جاسوسی
جاسوسی

بروز رسانی سیستم عامل IOS اپل و افشای سرقت اطلاعاتی اپلیکیشن ها

طبق گزارشات اخیر ، اپل با بروز رسانی سیستم عامل IOS 14 خود موجب شد تا جاسوسی اپلیکیشن هایی همچون گوگل ، لینکداین ، تیک تاک ، رد ایت و تعدادی دیگر از اپلیکیشن ها از کاربران گوشی های هوشمند ، افشاء شود.

از آن جا که گوشی های هوشمند اطلاعات زیادی را از کاربران خود  ذخیره می کنند، همین امر موجب به خطر افتادن امنیت اطلاعاتی کاربران می شود . عرضه سیستم عامل بروز شده IOS خبر از نقض قانون : اجازه از کاربران و استفاده از داده های سیستم آنها پس از این امر و عدم رعایت این مورد نیز داد.

این سیستم عامل که فقط یک ماه است که عرضه یافته به کاربران در صورت استفاده از اپلیکیشن های مضمون  از کلیپ بورد گوشی برای دسترسی به اطلاعات ذخیره شده ، اخطار می دهد.

کلیپ برد: حافظه کوتاه مدت گوشی های هوشمند است که اطلاعات کپی شده اعم از متن ، صوت و عکس و … را نگهداری می کند.

برنامه های مذکور در صورت آفلاین بودن نیز به روند سرقت اطلاعاتی از داده کاربران نیز دسترسی دارند.

Reddit

Reddit App

یکی از قطب های اصلی اخبار روز جهان ردایت است و به طور تقریبی منبع تمامی اخبار ها و شایعات حاضر جهان به شمار می رود.همچنین بستر گفتمان و تبادل بین افراد به شمار می رود، که می توان در هر ساعت و درباره هرموضوع در آن به گفتمان و اشتراک تجارب و نظرات پرداخت.

Linked in

linkedin

یکی از پلتفرم هایی که می تواند زمینه ساز کسب وکارهای ویا ابزار این امر شود . در واقع یک شبکه اجتماعی است با کارکرد حرفه ای که در آن می توان به بهبود کسب و کار های مختلف و آشنا کردن سایرین با آنها طراحی یافته است. آشنا شدن با افراد هم حوزه و هم صنف در امر کسب و کار از دیگر مزایای این شبکه می باشد.

همچنین در جهت استخدام و جویای کار نیز می توان از این شبکه بهره جست، با در نظر گرفتن مجموع گزینی تمامی کسب وکار ها این امر به سهولت ممکن می شود.کافیست درخواست مربوطه را در صحفه خود بارگذاری کرده و افراد هم مسیر هدفی خود را دنبال کنید.

جهت فراگرفتن کار با این شبکه اجتماعی می توانید از آموزش های موجود در این صفحه دیدن کنید.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *