گوشی سامسونگ گلکسی M42 با قابلیت ۵G ، به زودی روانه بازار خواهد شد

سامسونگ

گوشی سامسونگ سری M در بازار

 مدت زمان زیادی نیست که فناوری ۵G یا نسل پنجم شبکه تلفن همراه به صورت عمومی راه اندازی شده است، اما شرکت‌های زیادی طی این مدت گوشی‌های مختلفی را با تجهیز به فناوری ۵G روانه بازار کرده‌اند. در این بین به نظر میرسد ، شرکت سامسونگ با سرمایه‌گذاری‌های کلان و ارائه گوشی‌های میان‌رده و پرچمدار ۵G ،قصد دارد مالکیت بخش اعظمی از بازار این فناوری را از آن خود کند.

در آذرماه سال جاری، با مشاهده نام گلکسی M42 در لیست‌های متعدد دریافت گواهینامه ،مشخص گردید که این گوشی دارای یک باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت بوده و اکنون نیز همین گوشی با شماره SM-M426B/DS در حال دریافت گواهی Wi-Fi مشاهده شده است.

اما نکته‌ای که باعث می‌شود حدس بزنیم این گوشی از فناوری ۵G بهره می‌برد، ۳ حرف آخر مدل آن یعنی B/DS است که صرفاً در گوشی‌های مجهز به فناوری ۵G سامسونگ که به بازار جهانی عرضه می‌شوند، مشاهده شده و بدین معناست که گلکسی M42 نیز اولین عضو ۵G سری M کمپانی سامسونگ خواهد بود.

سامسونگ
سامسونگ

این گواهینامه به جز قابلیت Dual Wi-Fi هیچ مشخصات فنی دیگری را در رابطه با گلکسی M42 نشان نمی‌دهد. اما تأیید می‌کند که این گوشی همراه با اندروید ۱۱ به بازار عرضه خواهد شد. ضمناً قابلیت Dual Wi-Fi به کاربران اجازه می‌دهد که با گوشی هوشمند خود به صورت همزمان به دو شبکه WiFi متصل شوند.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *