افتتاح اولین فروشگاه اپل استور شناور روی آب در سنگاپور۲۰۲۰

AppleStore

جدیدترین مرکز خرید اپل در ساحل شهر سنگاپور

علاوه براطلاع از مشکلات متعددی که کمپانی اپل در دوران شیوع کرونا با آن رو به رو بوده است، شاهد عدم توقف رشد این کمپانی می باشیم. کمپانی اپل جدای از فناوری های ویژه خود در زمینه کامپیوتر های جیبی و موبایل، اقدام به طراحی مراکز خرده فروشی متعددی کرده است.

این بناهای تجاری علاوه بر رشد اقتصادی که برای این کمپانی به عمل میاورد،طراحی منحصر به فردی را دارد که در همان دید اول مشتریان و طرفداران را به خود جذب می کند.تنها خرده فروشی شناور اپل در سراسر جهان با نام رسمی Apple Marina Bay Sands  در ساحل شهر سنگاپور احداث گردید.

اپل استور

فروشگاه جدید اپل  Marina Bay Sands به گونه ای طراحی گردیده است که در روز همانند یک سالن اجتماع باشکوه به نظر می رسد . در شب نیز این بنا به گونه ای طراحی گردیده است که پرفروغ تر از آسمان پر ستاره سنگاپور به نظر میرسد.طراحی منحصر به فرد این مرکز شناور به گونه ای است که در شب به بهترین حالت ممکن در دیدگاه عموم قرار می گیرد.

خرده فروشی های اپل علاوه بر Marina Bay Sands  که بخشی از یک هتل لوکس با همین نام می باشد، Orchard Road و  َApple Jewel Changi Airport نیز جزء نخستین اپل استورها و واقع در پایانه ترانزیت سنگاپور می باشند.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *