افتتاح ۵۰ فروشگاه آفلاین هواوی در اروپا

Huawei

فروشگاهای فیزیکی هواوی در اروپا افتتاح می شوند

براساس اظهارات کمپانی هواوی ، این شرکت تصمیم به افتتاح فروشگاه های آفلاین بیشتر در اروپا خبر داد. این اظهارات طی رویداد IFA 2020  در کشور آلمان بیان گردید. در جریان سخنرانی ها شرکت هواوی ، ۸ فروشگاه پرچم دار و ۴۲ فروشگاه تجربی در کل اروپا افتتاح خواهد شد.رشد ۸۸ درصدی این کمپانی در جریان بررسی تعداد اپلیکیشن های مبتنی بر پلتفرم که از مرز ۸۱ هزار فراتر رفته است،حاصل گردید.

همچنین آمار مربوط به ۶ ماهه نخست امسال حکایت از آن دارد که توسعه دهندگان فعال فروشگاه های App Gallery ، به بیش از ۱٫۶ میلیون دستگاه رسیده است.این آمار نشان از رشد ۷۶ درصدی نسبت به سال قبل را میدهد.

hUAWEI

فروشگاه App Gallery هواوی هرماه دارای ۳۳ میلیون کاربر فعال در اروپا است.App Gallery به دلیل رکورد ۱۸۴ میلیارد دانلود در سراسر جهان ، سومین رتبه آپ استور در جهان را داراست. رتبه های اول و دوم به ترتیب به اپل و گوگل تعلق دارد.در زمینه محاسبات کمپانی هواوی با تعداد تقریبی ۱۰۰ مؤسسه تحقیقاتی و دانشگاهی همکاری نموده و همچنین از سال ۲۰۱۰ در زمینه پروژه های تحقیقاتی و کارآفرینی کمپانی هواوی بیش از یک میلیارد سرمایه گذاری کرده است.

هواوی

طبق گفته های والتر جی در سخنرانی خود، در دهه آینده اروپا بازار مهمی برای هواوی به شمار خواهد رفت.تعداد کارمندان شاغل در اروپا بیش از ۱۴ هزار نفر میباشد. تنها ۸۵۰۰ کارمند در ۱۱ کشور اروپای غربی  استخدام شرکت هواوی شده اند. هم اکنون ۲ دفتر مرکزی هواوی در اروپا در کشورهای لهستان و آلمان قرار دارند. ۲۲۳ هزار فرصت شغلی در اروپا در سال گذشته حاصل عملکرد شرکت هواوی و نگرش آن در زمینه گسترش بازار می باشد.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *