نسخه های الکترونیکی تامین اجتماعی از اواخر مهرماه ۹۹

بیمه تامین اجتماعی
۶۴ / ۱۰۰ امتیاز سئو

نسخه های بیمه تامین اجتماعی الکترونیکی می شوند

به تازگی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اعلام نمود طبق توضیحان رئیس سازمان از اواخر مهر ماه ۹۹ نسخه های بیمه تامین اجتماعی الکترونیکی خواهد شد.در توضیح جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ، زهرا شیخی اعلام نمود جلسه مذکور با حضور آقای سالاری رئیس سازمان تامین اجتماعی جهت ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های آتی سازمان تامین اجتماعی برگزار گردید.

شیخی در ادامه سخنان خود گفت : آقای سالاری گزارشی از وضعیت کار سازمان تامین اجتماعی ارائه کرد و با اشاره به تحت پوشش قرار گرفتن ۴۴ میلیون نفر زیرمجموعه بیمه تامین اجتماعی اعلام نمود از ۳۰ مهر ماه روند بیمه تامین اجتماعی به صورت دفترچه‌ای خاتمه پیدا کرده و نسخه الکترونیکی ارائه خواهد شد.

تامین اجتماعی

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه سخنان خود به توصیه نمایندگان در خصوص اجرای این طرح اشاره کرد و گفت که با وجود توضیحات رئیس سازمان تامین اجتماعی تاکید نمایندگان این بود که باید این کار به صورت کارشناسی شده انجام شود.

در نهایت سازمان تامین اجتماعی برای اجرایی کردن این طرح تصمیم مبنی بر اعمال تغییرات در راستای دیجیتالی کردن نسخه‌های بیمه گرفته است که در پی آن تآموزش‌های کافی را به مردم داده و سپس این طرح را اجرایی می گردد.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *